Mistrovství republiky v požárním sportu začne už za pět dní!

[ title]
Předvedou se muži i ženy

Ve dnech 30. 8. – 1. 9. 2019 se v Ústí nad Labem na Městském stadionu v Masarykově ulici uskuteční 48. mistrovství České republiky v požárním sportu družstev HZS ČR a 68. mistrovství Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska v požárním sportu.  

První soutěžní den, pátek 30. 8., odstartuje ve 13:00 hodin disciplínou Výstup na cvičnou věž ve všech kategoriích. Po jejím skončení bude v 18:30 následovat ceremoniál slavnostního zahájení celého mistrovství.

Na MČR v požárním sportu zabodoval Jakub Paulíček, stal se vicemistrem republiky

Druhý soutěžní den, tedy v sobotu, bude soutěžní klání pokračovat Během na 100 metrů s překážkami a Štafetou 4 x 100 metrů. Třetí, tedy poslední den mistrovství, se můžete těšit na soutěž v Požárním útoku. Mistrovství bude slavnostně zakončeno v 15:15.

Hasiči proto veřejnost zvou na tuto sportovní událost roku, kde bude moci sledovat výkony nejlepších sportovců a sportovkyň z celé České republiky.

(pšt, hasicskelisty.cz, zdroj: GŘ HZS ČR)
Nehody v husté mlze

Nehody v husté mlze

26.2.2021 09:00:00

Mlha, že by se dala krájet, řekl by Rákosníček u svého rybníčku. Teď to povětšinou říkají řidiči, kteří se již druhý den potýkají s hustou mlhou. Vidět to je i na nehodovosti. Dnes ráno hasiči ...