Neváhal a pomohl. Statečný zachránce převzal medaile od policie i hasičů

Zachránce se zrovna vracel z práce

V Benešově se včera konala slavnost, na které zástupci policie a hasičů ocenili pana Daniela Vepřeka ze Skrýšova za záchranu života.  

Daniel Vepřek byl v sobotu 17. února před 21. hodinou při návratu z práce svědkem nehody, při které padesátiletý řidič osobního vozu sjel v Bystřici do Splavského rybníka a zůstal uvnitř zaklíněn s hlavou ponořenou do vody. O nehodě jsme informovali zde.

Slavnost se konala na územním odboru Policie České republiky v Benešově, kde panu Vepřekovi poděkoval a zároveň předal pamětní list a medaili HZS Středočeského kraje náměstek krajského ředitele pro integrovaný záchranný systém a operační řízení plk. Ing. Miloš Hladík.

Sbory hasičů ženy nejen parádně zdobí, ale také zachraňují životy (VIDEO)

Za Polici ČR ocenil hrdinský čin také pamětním listem a medailí krajského ředitele policie Středočeského kraje náměstek ředitele pro vnější službu plk. Mgr. Jan Ptáček.

(pšt, hasicskelisty.cz, foto: HZS Středočeského kraje)

Na místo nehody letěl vrtulník

19.8.2022 10:00:00

Od desáté hodiny dopolední (18.08.2022) zasahovali profesionální hasiči ze stanice Valašské Meziříčí a města Rožnov pod Radhoštěm u dopravní nehody osobního vozidla a sanitky, která převážela pa...

Požár elektrokoloběžky

17.8.2022 07:00:00

Úterní požár své elektrokoloběžky zachytil na video majitel. V tomto případě byla na vině technická závada a majitel nic nezanedbal. I přesto varujeme, pořádně si rozmyslete, kde zařízení s akumul...