Má postřeh. Hasič Libereckého kraje bodoval ve fotosoutěži

[ title]
Bodoval i v loňském roce

Fotografický klub HAFOK a Česká asociace hasičských důstojníků již po šestnácté vyhlásili fotosoutěže s názvem „Hasiči před i za objektivem“. Fotosoutěže se mohou každoročně zúčastnit, kromě hasičů, také amatérští fotografové z řad široké veřejnosti. Soutěží se vždy v několika kategoriích:

požáry – vše kolem požárů
ostatní zásahy – vše mimo požáry – dopravní nehody, technické pomoci,
výcvik – výcviky, cvičení a hasičský sport všeho druhu
život na stanici – všechno mimo zásah – technika, hasičské plesy a svatby, portréty hasičů, hasičská zátišíA právě v poslední kategorii „Život na stanici“ zvítězil se svou fotografií s názvem VDĚK, příslušník HZS Libereckého kraje mjr. Jaromír Mottl, velitel stanice Liberec. „Fotografie byla pořízena po požáru bytu panelového domu v ulici SNP v Liberci Kristiánově a zachycuje pravý, nefalšovaný psí vděk směřovaný k jednomu z našich hasičů“, řekl, mjr. Jaromír Mottl.

Holka, přeříznu tě jako nic! Hanáckým pilařem se stal hasič z Dobříše

Právem tato fotografie obsadila první místo a jde tak o nádherně zachycenou momentku. Zároveň Jaromír Mottl obsadil také 3. místo v kategorii „Požáry“ se svou fotografií z požáru komunálního odpadu v „bunkru“ liberecké spalovny.

Jaromír Mottl se svému fotografickému koníčku věnuje již řadu let, a proto nikoho nepřekvapí, že bodoval i v loňském roce, kdy obsadil 1. místo v kategorii "Požáry". Výherci gratuluje i naše redakce!

(pšt, hasicskelisty.cz, zdroj a foto: HZS Libereckého kraje)