Večerní požár zničil dílnu v Otovicích na Broumovsku

Topidlo asi topilo moc

Čtyři jednotky hasičů zasahovaly včera u požáru v Otovicích, plameny zasáhly objekt dílny. Dílna o rozměrech asi 7x5 m byla při příjezdu hasičů už celá v plamenech, na likvidaci bylo nasazeno několik vodních proudů.

Kolem 19:30 hod. se podařilo hasičům požár lokalizovat.Vyhledávali také tlakové lahve, které se měly v dílně nacházet. Dále rozebíraly zasahující jednotky konstrukci objektu a dohašovaly skrytá ohniska. Do půlnoci pak dohlížela na požářiště místní dobrovolná jednotka.

Požár dílny v Rýmařově po výbuchu benzínu s popálením majitele

Místo ohledal vyšetřovatel hasičů, který zjistil, že s největší pravděpodobností začalo hořet od topidla. Škoda je podle prvního odhadu ve výši asi 550 tisíc korun.

Při požáru zasahovali profesionální hasiči z Broumova a JSDH Meziměstí, Broumov a Otovice.

(pšt, hasicskelisty.cz, zdroj a foto: HZS Královéhradeckého kraje)

Na místo nehody letěl vrtulník

19.8.2022 10:00:00

Od desáté hodiny dopolední (18.08.2022) zasahovali profesionální hasiči ze stanice Valašské Meziříčí a města Rožnov pod Radhoštěm u dopravní nehody osobního vozidla a sanitky, která převážela pa...

Požár elektrokoloběžky

17.8.2022 07:00:00

Úterní požár své elektrokoloběžky zachytil na video majitel. V tomto případě byla na vině technická závada a majitel nic nezanedbal. I přesto varujeme, pořádně si rozmyslete, kde zařízení s akumul...