Tatrování ve Zbirohu plné zábavy a volby Miss Tatra 2019

[ title]
Dynamická ukázka nadchla

Více než 2 500 návštěvníků se sešlo na 9. ročníku Zbirožského hasičského Tatrování, které bylo letos doplněno Dnem otevřených dveří Národní základny humanitární pomoci. Ta má sídlo právně v areálu HZS ČR ve Zbirohu.

Již tak bohatý program byl navíc doplněn soutěžemi a aktivitami, které připravilo Ministerstvo pro místní rozvoj.  Celému dni dominovala soutěž krásy MISS Tatra 2019. Letos se do finále probojovalo 42 Tater.

Volby královny mezi Tatrami v kategorii Miss Sympatie se zúčastnilo 509 hlasujících diváků. Ti jako tu nejkrásnější zvolili Tatru 815 Terrno SDH Blatná.

Dále byly hodnoceny Tatry v kategoriích MISS Tatra Osobní, zde vyhrála Tatra 57 majitele Michaela Hokera. Titul Miss Tatra nákladní putoval k Janu Hokerovi, který do Zbiroha přivezl Tatru 141.V kategorii Miss Tatra Junior si pomyslnou korunku odnesla Tatra 815 Terrno SDH Chodov a v seniorské kategorii vyhrála Tatra 148 SDH Stod.

Nádhera, kam se jen podíváš. Bude volba nejkrásnější Tatry ve Zbirohu

Hlavní kategorii Miss Tatra 2019 vyhrála letos Tatra, která je ve vozovém parku HZS ČR naprostým nováčkem a zároveň unikátem. Je to cisternová zodolněná stříkačka tzv. Titán, která se nadšeným divákům Tatrování představila i v dynamické ukázce.

(pšt, hasicskelisty.cz, zdroj a foto: GŘ HZS ČR)
Nehody v husté mlze

Nehody v husté mlze

26.2.2021 09:00:00

Mlha, že by se dala krájet, řekl by Rákosníček u svého rybníčku. Teď to povětšinou říkají řidiči, kteří se již druhý den potýkají s hustou mlhou. Vidět to je i na nehodovosti. Dnes ráno hasiči ...