Nová auta pro hasiče s užíváním ihned. Radost jednotek na Pardubicku


Vozidla dopraví i potřebný materiál

Včera se na Krajském ředitelství HZS Pardubického kraje uskutečnilo předání tří hasičských dopravních automobilů s přívěsem.

Díky dotaci se podařilo pořídit tři dopravní automobily značky Ford Transit pro městský provoz s požárním přívěsem nákladní kategorie O1.

Automobily budou umístěny v městských obvodech: Pardubice I centrum, Městský obvod Pardubice VII Rosice nad Labem a pro Městský obvod Pardubice VIII Hostovice.

Dárek jako hrom! Tanvaldští hasiči dostali novou Scanii P440

Vozidla by měla sloužit k dopravě hasičů na místo události či k dovozu potřebného materiálu na místo mimořádné události.

Jsou vybavena výstražným světelným a zvukovým zařízení modré barvy doplněné v zadní časti vozidla o oranžovou světelnou alej na usměrnění provozu.

(pšt, hasicskelisty.cz, zdroj a foto: HZS Pardubického kraje)

Na místo nehody letěl vrtulník

19.8.2022 10:00:00

Od desáté hodiny dopolední (18.08.2022) zasahovali profesionální hasiči ze stanice Valašské Meziříčí a města Rožnov pod Radhoštěm u dopravní nehody osobního vozidla a sanitky, která převážela pa...

Požár elektrokoloběžky

17.8.2022 07:00:00

Úterní požár své elektrokoloběžky zachytil na video majitel. V tomto případě byla na vině technická závada a majitel nic nezanedbal. I přesto varujeme, pořádně si rozmyslete, kde zařízení s akumul...