Zemřel nám velitel a kamarád Václav Klíma. Sloužil téměř 30 let

[ title]
Držitel několika rezortních i krajských ocenění

Královéhradečtí hasiči na centrální stanici mají smutek. V sobotu 24. října zesnul velitel čety směny B Václav Klíma. O to smutnější je, že odešel z toho světa náhle a nečekaně.

Vašek byl hasičem s velkým nadhledem, odhodláním  a především s obrovským srdcem. Dokázal se na věci dívat s humorem, ale zároveň s velkou odpovědností a pro upřímné slovo nechodil nikdy příliš daleko.Pomáhat druhým bylo nejen jeho profesní poslání, ale neváhal podat pomocnou ruku i kdykoliv mimo službu.

Nezapomínáme. Hasiči uctili památku tragicky zesnulého kolegy

Dlouhá léta byl velitelem reprezentačního družstva HZS Královéhradeckého kraje, které získalo spoustu ocenění, jedním z nejvýznamnějších bylo prvenství na posledním mistrovství HZS ČR.

Za své dlouholeté působení na poli požární ochrany si Václav Klíma zasloužil také několik rezortních i krajských ocenění. Hasičům v celém Královéhradeckém kraji bude chybět.

(pšt, hasicskelisty.cz, zdroj a foto: HZS Královéhradeckého kraje)
Nehody v husté mlze

Nehody v husté mlze

26.2.2021 09:00:00

Mlha, že by se dala krájet, řekl by Rákosníček u svého rybníčku. Teď to povětšinou říkají řidiči, kteří se již druhý den potýkají s hustou mlhou. Vidět to je i na nehodovosti. Dnes ráno hasiči ...