Jak roztomilé! Hasičský potěr se fakt snaží, palec nahoru! (VIDEO)

Kde jinde než v obcích s jednotkami dobrovolných hasičů se rodí další generace bojovníků s ohněm? Právě proto by zákonodárci měli více dbát na to, aby bylo vždy dostatek prostředků na potřebnou technickou vybavenost JSDH.

Tato poznámka není od věci, protože dětské oči jsou vnímavější, než bychom si mysleli. Protože jen s odpovídající úrovní techniky lze inspirovat právě další generaci hasičů k pokračování třeba i rodinné tradice. Koho by lákala stará herka, která je v obci spíše pro smích než pro ozdobu?

Pak nám právě tito malí hasiči na ilustračním videu předvádějí to, čemu se říká dojemná shoda s dušemi dospělých. A tak to má být.


(pšt, hasicskelisty.cz)

Na místo nehody letěl vrtulník

19.8.2022 10:00:00

Od desáté hodiny dopolední (18.08.2022) zasahovali profesionální hasiči ze stanice Valašské Meziříčí a města Rožnov pod Radhoštěm u dopravní nehody osobního vozidla a sanitky, která převážela pa...

Požár elektrokoloběžky

17.8.2022 07:00:00

Úterní požár své elektrokoloběžky zachytil na video majitel. V tomto případě byla na vině technická závada a majitel nic nezanedbal. I přesto varujeme, pořádně si rozmyslete, kde zařízení s akumul...