Uctivá poklona! Vážíme si vaší podpory a solidarity. Děkujeme!

[ title]
Hasiče osvěžilo například nealko pivo

Chtěli bychom touto cestou poděkovat všem, kteří podporují hasiče z HZS Olomouckého kraje. Vážíme si darů velkých firem i jednotlivců.  

Velká vlna solidarity, která se v těchto dnech vzedmula u nás v regionu v souvislosti s koronavirovou nákazou, se nás všech dotýká a ceníme si jí.

Touto cestou bychom tak chtěli nejen poděkovat, ale zároveň ukázat, že vaše dary doputovaly na ta správná místa a do správných rukou. Hasiče i další členy složek IZS osvěžila nealkoholická piva z Pivovaru Litovel, kterých se po kraji rozdalo přes tři tisíce.Balíčky s produkty na zvýšení výkonnosti darovala olomoucká společnost Nutrend. Celkově se jednalo o 70 kilogramů výrobků. Mezi hasiče, operační techniky a pracovníky hygieny se rozdělily různé druhy proteinových tyčinek či energetických drinků.

Čokoládovna Troubelice věnovala příslušníkům na kontrolních stanovištích u uzavřené oblasti 130 svačinových balíčků a suroviny pro přípravu horké čokolády do hrnečku.

Bez dobráků to na Zlínsku nejde. Významně přispívají k bezpečnosti

Pomoc pak přišla i od firmy Ondrášovka, která pomohla tím, že darovala 9 tisíc čistých plastových láhví s čistými etiketami a víčky. Využili jsme je pro distribuci dezinfekce do ORP Litovel a ORP Uničov.

(pšt, hasicskelisty.cz, zdroj a foto: HZS Olomouckého kraje)