Ženě pod rukama explodovala tlaková láhev. Zranila ji polovinu těla

[ title]
Žena skončila v nemocnici

K neobvyklému případu vyjížděli včera profesionální i dobrovolní hasiči do obce Halenkov k hlášenému výbuchu propanbutanové láhve.

Mladé ženě při manipulaci s propanbutanovou láhví tato pod rukama explodovala a následně začala hořet, přičemž došlo k popálení ženy na horní části těla.

Hasiči ženě poskytli předlékařskou pomoc a přivolali záchranku. Záchranáři ženu ošetřili a odvezli do nemocnice k dalšímu vyšetření.

Výbuch tlakové láhve v Průhonicích rozmetal nejen vstupenky. Zranil i tři lidi (VIDEO)

Láhev hasiči vodou ochladili a vynesli z novostavby rodinného domu, kde byla součástí plynového přímotopu, kterým majitelé vytápěli rozestavěný objekt.

Žena chtěla přímotop vypnout, přičemž došlo z neznámých důvodů k výbuchu. Na místo byl přivolán i vyšetřovatel hasičů, který šetří příčinu vzniku výbuchu s následným požárem.

(pšt, hasicskelisty.cz, zdroj: HZS Zlínského kraje)
Požár roubenky

Požár roubenky

27.2.2021 09:00:00

U požáru roubené chalupy ve Smržovce zasahovalo dnes po půl druhé odpoledne šest hasičských jednotek. Velitel zásahu po příjezdu zajistil odpojení objektu od elektrické energie. Požární útok by...

Nehody v husté mlze

Nehody v husté mlze

26.2.2021 09:00:00

Mlha, že by se dala krájet, řekl by Rákosníček u svého rybníčku. Teď to povětšinou říkají řidiči, kteří se již druhý den potýkají s hustou mlhou. Vidět to je i na nehodovosti. Dnes ráno hasiči ...