Víkendová vydatná porce smůly. Pět nehod a devět zraněných

[ title]
Hasiče čekal i velký úklid vozovky  

Během víkendu zasahovali hasiči v Karlovarském kraji u pěti dopravních nehod. Při nich se zranilo celkem devět osob. Dvě nehody byly zcela bez zranění.

U nehody na silnici z Varů na Prahu se zranil řidič, zbylých devět zraněných mají pak na svědomí poslední dvě dopravní nehody. Ale hezky popořadě: Jednotka z Karlových Varů a z Chodova zasahovala v pátek večer u nehody jednoho osobního auta po nárazu do stromu. Nehoda se stala na silnici z Karlových Varů na Mírovou.Ve vozidle cestovalo pět osob, všechny utrpěly zranění, hasiči pomáhali s prvotním ošetřením zraněných, než si všechny převzala záchranná služba. Následně bylo nutné důkladně uklidit vozovku, kam uniklo velké množství provozních kapalin.

Když smůla, tak pořádná. V místě nehody dvou osobáků i komplikace s autobusem

Další vážná nehoda se stala u Lítova na Sokolovsku, kde se auto převrátilo na střechu. Na místě zasahovali hasiči ze Sokolova a Kynšperka. Čtyři cestující se z převráceného auta dostali sami ještě před příjezdem záchranářů.

Následně je všechny převezli na ošetření do nemocnice. V obou případech byla silnice po dobu provádění záchranných a likvidačních prací zcela uzavřena.

(pšt, hasicskelisty.cz, zdroj a foto: HZS Karlovarského kraje)