U Rybné nad Zdobnicí narazilo auto do stromu. Řidič má problém

[ title]
Přiletěl i vrtulník

Dvě jednotky hasičů zasahovaly dnes odpoledne u dopravní nehody osobního automobilu, který havaroval na silnici č. 11 u Rybné nad Zdobnicí ve směru na Žamberk.

Vozidlo vyjelo mimo komunikaci, kde narazilo do stromu. Cestoval v něm jeden člověk, z auta byl vytažen před příjezdem jednotek na místo události.Hasiči poskytli zraněnému první předlékařskou pomoc, u havarovaného automobilu jej zajistili, zafixovali do vakuové matrace a vynesli ho z blátivého mokrého příkopu k vozidlu zdravotnické záchranné služby.

Havarovaná dodávka mezi stromy, hasiči suplovali dřevorubce

Jednotky dále zajistily místo události, zabezpečily nabouraný automobil a následně také připravily místo pro přistání vrtulníku, který byl pro pacienta vyslán.

Jednotky pomohly s transportem zraněné osoby do vrtulníku a následně předaly místo zásahu policistům.

(pšt, hasicskelisty.cz, zdroj a foto: HZS Královéhradeckého kraje)
Požár roubenky

Požár roubenky

27.2.2021 09:00:00

U požáru roubené chalupy ve Smržovce zasahovalo dnes po půl druhé odpoledne šest hasičských jednotek. Velitel zásahu po příjezdu zajistil odpojení objektu od elektrické energie. Požární útok by...

Nehody v husté mlze

Nehody v husté mlze

26.2.2021 09:00:00

Mlha, že by se dala krájet, řekl by Rákosníček u svého rybníčku. Teď to povětšinou říkají řidiči, kteří se již druhý den potýkají s hustou mlhou. Vidět to je i na nehodovosti. Dnes ráno hasiči ...