Tragická nehoda na silnici č. 11 u Nového Města

K vážné dopravní nehodě vyrazili ve středu brzy ráno profesionální a dobrovolní hasiči k Novému Městu, na silnici č. 11 došlo ke střetu nákladního a osobního automobilu. Ten skončil přímo pod návěsem náklaďáku. Podle zjištění policistů řídila osobní automobil žena, která na místě svým zraněním podlehla. Řidič kamionu vyvázl z nehody bez zranění. Hasiči zabezpečili místo události a poskytovali součinnost policistům při zadokumentování místa tragické nehody. Ne nezbytně nutnou dobu byla po dobu provádění likvidačních prací komunikace uzavřena. Jednotky následně vyprostily vrak osobního auta i zemřelou osobu a odstranily následky dopravní nehody.

Na místě zasahovali profesionální hasiči ze stanic Nový Bydžov, Hradec Králové – Pražská, vyprošťovací automobil z centrální stanice Hradec Králové a JSDH Chlumec nad Cidlinou. JSDH Nový Bydžov držela zálohu na zbrojnici pro případ jiné mimořádné události.

Okolnosti dopravní nehody vyšetřuje Policie ČR.Informovala Martina Götzová, tisková mluvčí, HZS Královéhradeckého kraje.

(rp,hasicskelisty.cz,foto:Policie ČR)