Tragická havárie traktoru na poli u Olešky. Dva mrtví k tomu

[ title]
Hasiči už jen vyprostili nebožtíky

Informaci o převráceném traktoru v polích u obce Krymlov, která je součástí Olešky v okrese Praha-východ, převzali hasiči od policie v pondělí 27. července dopoledne.

Jak bylo dále v policejní zprávě uvedeno, pod převrženým zemědělským strojem s vlekem zůstaly zaklíněné dvě osoby, které nejevily známky života. K události byli vysláni profesionální hasiči z Říčan a Uhlířských Janovic a jednotky sboru dobrovolných hasičů obcí Kostelec nad Černými lesy a Kouřim.

Zlínsko: Jelo jich pět a nepřežili dva. Mladíci si vyjeli v traktoru

Jako první se na místo dostavila zdravotnická záchranná služba, jejíž lékař potvrdil u obou osob exitus. Po příjezdu hasičů bylo místo události zabezpečeno, následně hasiči provedli zajištění unikajících provozních kapalin. Po zadokumentování nehody kriminální policií hasiči vyprostili obě těla, která poté ohledal koroner.

Následně hasiči odpojili vlek od traktoru a pomocí vyprošťovacího automobilu otočili převrácenou zemědělskou techniku zpět na kola. Zásah hasičů byl krátce po patnácté hodině ukončen. Co bylo příčinou tragické události, je předmětem dalšího vyšetřování kriminální policie.

(pšt, hasicskelisty.cz, zdroj a foto: HZS Středočeského kraje)