Řidička: Najednou začalo všechno blikat. A pak auto hořelo

Požár zlikvidovali až hasiči

Požár osobního automobilu blokoval provoz na ulici 2. května ve Zlíně. Stalo se na křižovatce ulic 2. května a Padělky I. ve Zlíně.

Při příjezdu hasičů byla motorová část osobního automobilu v plamenech. Od majitelky auta se dozvěděli, že jeden z majitelů blízkého domu se snažil plameny uhasit jedním hasicím přístrojem.Dále hasičům sdělila, že před vznikem požáru se jí rozblikaly kontrolky na přístrojové desce. K uhašení požáru byl nasazen jeden proud vody. Příčina požáru zůstává v šetření hasičů.

Turbo u auta je fajn. Nesmí ale způsobit jeho požár

Škoda způsobená požárem bylu stanovena v předběžné výši 60. 000 korun. Byly uchráněny hodnoty v předběžné výši 20. 000 korun.

K zranění osob nedošlo.
(pšt, hasicskelisty.cz, zdroj a foto: HZS Zlínského kraje)


Na místo nehody letěl vrtulník

19.8.2022 10:00:00

Od desáté hodiny dopolední (18.08.2022) zasahovali profesionální hasiči ze stanice Valašské Meziříčí a města Rožnov pod Radhoštěm u dopravní nehody osobního vozidla a sanitky, která převážela pa...

Požár elektrokoloběžky

17.8.2022 07:00:00

Úterní požár své elektrokoloběžky zachytil na video majitel. V tomto případě byla na vině technická závada a majitel nic nezanedbal. I přesto varujeme, pořádně si rozmyslete, kde zařízení s akumul...