Po čelním střetu dvou vozidel v Kolíně hasiči vyprošťovali řidičku

[ title]
Pro zraněnou ženu přiletěl vrtulník

Včera spěchali hasiči k vážné dopravní nehodě dvou osobních vozidel na mostě přes Labe v Ovčárecké ulici v Kolíně.  Hasiči zjistili, že se čelně střetla dvě osobní vozidla a další dvě byla vlivem nehody poškozena.

V jednom z osobních automobilů se nacházela zaklíněná řidička, kterou hasiči vyprostili za pomoci hydraulického vyprošťovacího zařízení a následně ji předali do péče posádce zdravotnické záchranné služby. Druhou zraněnou osobu vyprošťovat nutné nebylo.Vzhledem k tomu, že zranění vyproštěné ženy bylo vážnějšího charakteru, byl na místo vyslán také vrtulník, který pacientku transportoval do jedné z pražských nemocnic. Druhá osoba byla odvezena sanitním vozidlem do kolínské nemocnice.

Advent strávený v nemocnici. Řidička se při nehodě zranila

Hasiči na místě dále provedli protipožární opatření na vozidlech, sanaci vozovky od uniklých provozních kapalin a nasvícení místa nehody pro potřeby dopravní policie.

Po zadokumentování nehody pomohli s odstraněním havarovaných vozidel a uklidili vozovku. Důležitá komunikace na jednom z hlavních průjezdů městem byla po dobu zásahu a vyšetřování zcela uzavřena.

(pšt, hasicskelisty.cz, zdroj a foto: HZS Středočeského kraje)