Pátek na Královéhradecku byl opět dnem častých dopravních nehod

[ title]
O zraněné osoby nebyla nouze

Ne jinak tomu bylo i včera, v pátek 25. ledna. Dopravu na silnicích v Královéhradeckém kraji komplikovalo zejména počasí. Jen během dopoledne vyjížděly jednotky požární ochrany k šesti dopravním nehodám.  

Stalo se tak v prvním případě v Jívce, kde hasiči zasahovali u dopravní nehody osobního vozidla blízko Dolních Vernéřovic. Vozidlo se dostalo mimo komunikaci a hrozilo dalším pádem ze srázu. Jednotce se podařilo havarovaný vůz vyprostit zpět na komunikaci.Další událost zaměstnala hasiče v Týništi nad Orlicí u dopravní nehody dodávky v části Petrovičky. Dodávka vylétla ze silnice a převrátila se přes střechu. Dvě osoby byly při nehodě zraněny, do péče si je převzala zdravotnická záchranná služba. Ve voze zároveň cestovali dva psi, jeden z nich nehodu nepřežil.

Páteční dopravní nehody, bouralo se napříč celým Královéhradeckem

Nahlédněme mimo jiné i do Olešnice k dopravní nehodě osobního vozidla, které narazilo na dálnici D11 do svodidel, Jedna osoba skončila v péči záchranářů.

V obci Boháňka taky nebyli hasiči bez práce -  osobní automobil zde vyjel mimo komunikaci a skončil v příkopu s potůčkem. Při nehodě nebyl nikdo zraněn.

(pšt, hasicskelisty.cz, zdroj a foto: HZS Královéhradeckého kraje)