Nejdřív oheň a potom voda. Hořelo auto, druhé skončilo v rybníku

[ title]
Oheň přeskočil až na paseku

Včera odpoledne bylo pro hasiče ve znamení hned dvou protikladů. Nejprve hasiči likvidovali požár osobního vozidla ve Ctětíně. Při příjezdu hasičů na místo bylo již vozidlo celé v plamenech, a navíc se plameny rozšířily i na paseku.

Z vozidla při požáru došlo k úniku provozních náplní, bylo proto použito sorpčního materiálu. Jednotky na místě odstranily následky požáru. Příčinou vzniku požáru byla pravděpodobně technická závada na palivovém systému. Škoda byla předběžně vyčíslena na 65 tisíc korun.Za to v Lázních Bohdanči hasiči likvidovali následky nehody, při které skončilo osobní auto v rybníku. Řidič se Škodou Rapid pravděpodobně odjížděl od rybníku a střetl se s projíždějícím nákladním vozem.

Fekální vůz skončil v jevanském rybníku, řidič se nevykoupal

Při střetu byl osobní automobil pravděpodobně odhozen až do rybníku. Zasahující hasiči k místu události přivolali posádku zdravotnické záchranné služby, protože si malý pasažér (dítě), stěžoval na bolest na hrudi. Dále byl povolán hasičský jeřáb, kterým byl „utopený“ automobil vytažen. Přesně příčiny nehody vyšetřují policisté.

(pšt, hasicskelisty.cz, zdroj a foto: HZS Pardubického kraje)