Nehody v husté mlze

[ title]

Mlha, že by se dala krájet, řekl by Rákosníček u svého rybníčku. Teď to povětšinou říkají řidiči, kteří se již druhý den potýkají s hustou mlhou. Vidět to je i na nehodovosti.

Dnes ráno hasiči zasahovali hned u několika kolizí. V 4.05 hodin vyjížděly jednotky hasičů k Dašicím, přesněji k místní části Pod Dubem, kde narazilo osobní vozidlo do stromu. Tři zraněné osoby naštěstí byly mimo havarované vozidlo v péči zdravotnické záchranné služby. Hasiči odstranili následky nehody a jelikož se nehoda stala časně ráno, nasvěcovali ještě policistům místo nehody k jejímu zadokumentování a následnému řádnému vyšetření.

V 5.30 hodin hasiči zasahovali na silnici nedaleko Třemošnice, kde havarovala dodávka, ve které cestovalo šest osob. Všechny osoby utrpěly zranění a byly opět v péče zdravotníků. Po odstranění následků se jednotky vrátily zpět na své základny.

K nehodě kamionu do Stvolové hasiči vyjížděli pomoci hasičům z okresu Blansko. Při nehodě byl řidič kamionu zraněn. Hasiči pomohli ošetřit řidiče, který krvácel na hlavě. Poté předali místo kolegům z Jihomoravského kraje.(rp,hasicskelisty.cz, hzs PK, foto: hzs PK)