Nehoda dodávky a dvou kamionů. Nic moc pro zraněného řidiče

Nohy měl pod palubní deskou dodávky

U vážné dopravní nehody u Přáslavic na D35, kde havarovala dodávka a 2 nákladní vozidla, zasahovaly dvě jednotky profesionálních a dobrovolných hasičů.

Z dodávky hasiči pomocí hydraulických nástrojů vyprostili zaklíněného řidiče a předali jej do péče záchranářů.K vyproštění hasiči využili hydraulické nůžky a rozpínák, odstranili dveře a řidiči opatrně vyprostili nohy zaklíněné pod palubní deskou. Na páteřní desce jej následně z dodávky vytáhli.

Brzy ráno vyjel, ale do cíle nedojel. Náraz dodávky do stromu

Zdemolovanou dodávku vyprostili zpod návěsu kamionu pomocí navijáku technického automobilu. Její části odtáhli mimo komunikaci, odtah zajistila specializovaná firma.

Komunikace byla kvůli zásahu hasičů a vyšetřování příčin nehody PČR několik hodin uzavřena.

(pšt, hasicskelisty.cz, zdroj a foto: HZS Olomouckého kraje)

Na místo nehody letěl vrtulník

19.8.2022 10:00:00

Od desáté hodiny dopolední (18.08.2022) zasahovali profesionální hasiči ze stanice Valašské Meziříčí a města Rožnov pod Radhoštěm u dopravní nehody osobního vozidla a sanitky, která převážela pa...

Požár elektrokoloběžky

17.8.2022 07:00:00

Úterní požár své elektrokoloběžky zachytil na video majitel. V tomto případě byla na vině technická závada a majitel nic nezanedbal. I přesto varujeme, pořádně si rozmyslete, kde zařízení s akumul...