Na Jičínsku hasiči zasahovali u dvou nehod, jedna skončila tragicky

Na Jičínsku zasahovali hasiči hned u dvou vážných nehod na silnici č. 35, jedna z nich skončila tragicky.

Nehoda osobního vozidla a motorkáře zastavila provoz v neděli odpoledne na silnici č. 35 u Konecchlumí. Na místo byli vysláni profesionální hasiči ze stanic Hořice a Jičín, na místě spolupracovali se zdravotnickými záchranáři a policisty. Připravený zasáhnout byl také vrtulník LZS, motorkář ale svým zraněním na místě podlehl.

Obětí byl podle Policie ČR 35letý řidič motocyklu, nikdo další zraněn nebyl. Policie v té souvislosti žádá svědky, kteří by mohli poskytnout jakoukoliv informaci k nehodě, ať zavolají na linku 158.Jičínští profesionální hasiči vyjížděli k další vážné nehodě v podvečer, u Jinolic havaroval na silnici č. 35 nedaleko železničního přejezdu jeden osobní vůz. Jeden zraněný člověk byl v péči zdravotnických záchranářů, do nemocnice ho transportoval vrtulník LZS. Jednotka hasičů zabezpečila místo události.

Trosky z vozidla a další nepořádek byly rozeseté po celé komunikaci, ta byla následně uzavřena. Po 20. hodině dokončili hasiči úklid vozovky a vrátili se zpět na základnu.(rp,hasicskelisty.cz,foto:hzs khk)