Ledovka na silnicích, někteří řidiči jízdu nezvládli

Došlo i ke zraněním

Ke třem dopravním nehodám  se zraněním vyjížděli mezi 6,00 a 7,00 hod. ranní profesionální  hasiči z Pardubického kraje.

Na Svitavsku  do obce Hradec nad Svitavou vyjela jednotka k dopravní nehodě  osobního vozidla, jehož řidič nezvládl řízení, narazil do stromu a skončil tak svoji jízdu mimo komunikaci.

Hasiči odpojili akumulátor a  na uniklý olej v poli použili  sorbent.  Řidiče si převzala Zdravotnická záchranná služba a místo má v šetření  Policie ČR.Smyk dostal řidič osobního automobilu v Moravenech, který se svým vozidlem skončil převrácený na boku. Jednotka hasičů ze stanice Holice provedla protipožární opatření a předala místo zásahu Policii ČR. Na místě zasahovala Zdravotnická záchranná služba.

Klouzačka na silnicích nejen na Svitavsku. Zraněné osoby i auto na střeše

V Cholticích zasahovala jednotka hasičů ze stanice Přelouč. Došlo zde k havárii osobního vozidla. Řidič nezvládl řízení na ledovatém povrchu vozovky  a ocitl se i se spolujezdcem mimo komunikaci.

Na místě nehody se po příjezdu jednotky nacházelo vozidlo převrácené na střechu a dvě osoby v péči záchranářů. Hasiči  zajistili automobil proti požáru odpojením baterie a vozidlo zabezpečili. Nehoda je v šetření Policie ČR.

(pšt, hasicskelisty.cz, zdroj a foto: HZS Pardubického kraje)

Na místo nehody letěl vrtulník

19.8.2022 10:00:00

Od desáté hodiny dopolední (18.08.2022) zasahovali profesionální hasiči ze stanice Valašské Meziříčí a města Rožnov pod Radhoštěm u dopravní nehody osobního vozidla a sanitky, která převážela pa...

Požár elektrokoloběžky

17.8.2022 07:00:00

Úterní požár své elektrokoloběžky zachytil na video majitel. V tomto případě byla na vině technická závada a majitel nic nezanedbal. I přesto varujeme, pořádně si rozmyslete, kde zařízení s akumul...