Hasiči Pardubického kraje během odpoledne zasahovali u pěti nehod

V úterý po čtrnácté hodině vyjížděla jednotka ze Žamberku k dopravní nehodě dvou osobních vozidel. Ve vozidlech se nacházely tři osoby, které při nehodě utrpěly zranění a ZZS je odvezla do nemocnice na vyšetření. Hasiči provedli protipožární opatření a řídili dopravu. Po vyšetření nehody odstranili vozidla na kraj komunikace a tu následně uklidili.

Do Ostřešan vyjela jednotka z Pardubic před patnáctou hodinou. Zde se nehoda obešla bez zranění. Hasiči provedli protipožární opatření.

Dvě vozidla se střetla před patnáctou hodinou v Úhřeticích. K nehodě vyjeli hasiči z Chrudimi, zde naštěstí také nedošlo ke zranění. Po zasypání sorpčními prostředky se mohla jednotka vrátit zpět na stanici.

V České Třebové narazil řidič osobním vozidlem do sloupu nízkého napětí, ten naštěstí nebyl poškozen. Z poškozeného vozidla unikly provozní kapaliny, které hasiči zasypali, vozidlo zajistili proti požáru a předali majiteli.

V Pardubicích se před půl pátou odpoledne střetlo osobní vozidlo s chodcem. Po poskytnutí předlékařské pomoci byl chodec transportován ve vakuové matraci do nemocnice.
Věnujte se řízení a jezděte opatrně, ať vaše cesty končí podle plánu.

Informoval Miroslav Polák, tiskový mluvčí HZS Pardubického kraje.(rp,hasicskelisty.cz,foto:hzs pk)

Motocyklista najel do diváků

16.6.2024 10:09:07

V sobotu 15.6. krátce před polednem došlo na silničních motocyklových závodech, které se konaly na uzavřeném okruhu v Jičíně, k havárii jednoho ze závodníků. Dle prvotních informací 63letý řidič m...