Bouračka se čtyřmi zraněnými. Kolize dvou kamionů a osobáku u Velešína

[ title]
Vyproštění osob nebylo nutné

Vážná dopravní nehoda se stala včera v odpoledních hodinách na silnici I. třídy č. 3 u Velešína. Střetly se zde dva kamióny a osobní auto značky Audi. Celkem utrpěly zranění čtyři osoby - oba řidiči kamiónů a dvě dospělé osoby z osobního auta.

Hasiči u nehody zjistili, že vyproštění osob nebude nutné. Osádky všech tří aut byly v době příjezdu hasičů mimo vozidla. Hasiči se ihned zapojili do poskytnutí předlékařské pomoci a po příjezdu ZZS asistovali při ošetření a následném transportu zraněných do sanitek.Současně se záchrannými pracemi jednotky zajistily místo nehody, zabezpečily havarované vozy proti vzniku požáru a zasypaly vyteklé provozní kapaliny na silnici sorbentem.

Nehoda kamionů na Pražském okruhu. Hasiči vyprostili zraněnou osobu

Silně frekventovaná silnice byla policisty uzavřena. Pro osoby zasažené touto mimořádnou událostí byl aktivován tým posttraumatické péče HZS Jihočeského kraje, na místo přijel i psycholog.

(pšt, hasicskelisty.cz, zdroj a foto: HZS Jihočeského kraje)
Požár roubenky

Požár roubenky

27.2.2021 09:00:00

U požáru roubené chalupy ve Smržovce zasahovalo dnes po půl druhé odpoledne šest hasičských jednotek. Velitel zásahu po příjezdu zajistil odpojení objektu od elektrické energie. Požární útok by...

Nehody v husté mlze

Nehody v husté mlze

26.2.2021 09:00:00

Mlha, že by se dala krájet, řekl by Rákosníček u svého rybníčku. Teď to povětšinou říkají řidiči, kteří se již druhý den potýkají s hustou mlhou. Vidět to je i na nehodovosti. Dnes ráno hasiči ...