![[ title]](http://www.hasicskelisty.sportovnilisty.cz/img/_antialias__antialias_1d5bab40-9e19-42c2-bf11-64c0534eee74_ed45db5f8ac4886070a2b17799dcca94_64d40184fab96616c27c99c8d9c085bd.jpg)
V době příjezdu prvních jednotek na místo byl celý areál v plamenech, hořela všechna stavení v objektu.
Velitel zásahu tak povolal na místo další jednotky, celkem s ohněm bojovalo pět jednotek profesionálních a dobrovolných hasičů. Zásah komplikoval nedostatek požární vody, doplnění cisteren bylo zřízeno v Habartově.
Od začátku zásahu probíhal důkladný průzkum celého prostoru, podle oznamovatele nebylo zřejmé, zda se uvnitř některé stavby bývalé bažantnice někdo nenacházel.
Hasicskelisty.cz: V Mostku na Pardubicku shořely dva včelíny, plameny majitel sám nezvládl
Velitel zásahu si vyžádal i speciálně vycvičeného psa na vyhledávání osob, hasiči ani pes nikoho nenašli, událost je tak bez zranění.
Dohašování a rozebírání poškozených konstrukcí trvalo několik hodin. Příčina požáru a výše škody je zatím v šetření.