![[ title]](http://www.hasicskelisty.sportovnilisty.cz/img/_antialias__antialias_5cc30b47-8f6c-4c5b-bf96-ec31ef899033_ae7f5a4443163668a33e7030defebbdf_f3e424f557c53b5ad3a2388f855194ec.jpg)
Nehoda uzavřela silnici mezi Plzní a Karlovými Vary na několik hodin v obou směrech, objízdná trasa vedla přes Všeruby. V autobuse se vracela školka z představení v Divadle Alfa zpátky do Úněšova. Celkem uvnitř cestovalo 23 dětiček, 3 učitelky a řidič.
U Hořiček na Náchodsku havaroval zahraniční autobus plný dětí
Hasiči ve spolupráci se ZZS přenesli všechny děti do hasičského autobusu, kde je prohlédli lékaři. Do nemocnice odvezly sanitky celkem 6 dětí a jednu učitelku. Na místě přistál i vrtulník LZS, ale žádné zranění nebylo tak vážné, aby vyžadovalo tento způsob transportu.
Vrtulník tedy odletěl zpátky na základnu prázdný. Pro některé děti si přijeli rodiče k nehodě, zbylé si vyzvedli u MŠ v Úněšově, kam je odvezli hasiči autobusem.
Všichni rodiče byli instruováni, že pokud by se zdravotní stav dětí zhoršil, okamžitě musí přivolat ZZS.
Z autobusu neunikly žádné provozní kapaliny. O jeho vyproštění se postarala specializovaná firma.