![[ title]](http://www.hasicskelisty.sportovnilisty.cz/img/_antialias__antialias_1ef74c75-5616-4d7e-a489-a3ac84e5273b_f6fd99da711fe58ca746c3e34e661c04_ea935c1248f0fe0475bff25e62831704.jpg)
Ze Xsary museli hasiči opatrně vyprostit dva zraněné a zaklíněné muže středního věku - řidiče a jednoho spolujezdce. Nehoda nedaleko karvinské části Louky si vyžádala ještě dvě další zranění - spolujezdce ve Xsaře a řidiče renaultu.
Řidič nákladního manu, který jel prázdný, vyvázl bez zranění. Hasiči oba zraněné a zaklíněné muže v Xsaře opatrně vyprostili pomocí hydraulických nástrojů.
Podle policie dvaapadesátiletý řidič osobního automobilu Citroën Xsara Picasso jel ve směru z Českého Těšína na Karvinou. V Chotěbuzi, poblíž Rybího domu, v levotočivé zatáčce z dosud nezjištěných příčin přejel do protisměru.
Nehoda na Olomoucku v počtu třech vozidel a čtyř zraněných
Levou přední části zde narazil do projíždějícího nákladního vozidla Man s návěsem. Posléze Xsara narazila i do dalšího osobního vozidla - Renault Megane Scenic.
Řidič (52 let) vozidla Citroën utrpěl vážná zranění a byl letecky transportován do Fakultní nemocnice Ostrava.