Extra: Pořadatel MISS Hasička: Čekáme, až dozraje další generace (VIDEO)

[ title]
V roce 2019 se jistě s námi setkáte znovu na velké soutěži, protože dozraje i nová generace půvabných hasiček a sympatických hasičů, oznamuje pořadatel soutěže MISS Hasička ČeskoSlovensko.

Jak pořadatel uvádí na svých webbových stránkách, v rámci ohlédnutí připravuje specialní kalendář BestOF Hasička & Hasič, který v průběhu léta nafotí a ve velkém stylu pokřtí.

Co se soutěže týče, jedná se o netradiční mezinárodní projekt, který se každoročně koná ve spolupráci se Sdružením hasičů Čech, Moravy a Slezska, Hasičským záchranným sboru ČR a Dobrovol'nou požiarnou ochranou SR. Tak se alespoň pokochejme videoohlédnutím do minulých ročníků.Soutěž o nejkrásnější hasičku ČeskoSlovensko je určena pro dobrovolné i profesionální hasičky, které jsou členkami v některé zastřešující hasičské organizaci, například Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska, Česká asociace hasičských důstojníků, Profesní komora požární ochrany, Asociace velitelů HZS podniků atd. a to minimálně po dobu 12 měsíců.

(pšt, hasicskelisty.cz)


Nehody v husté mlze

Nehody v husté mlze

26.2.2021 09:00:00

Mlha, že by se dala krájet, řekl by Rákosníček u svého rybníčku. Teď to povětšinou říkají řidiči, kteří se již druhý den potýkají s hustou mlhou. Vidět to je i na nehodovosti. Dnes ráno hasiči ...