Sezóna dobrovolných hasiček začíná. Zase bude dřina a slzy (VIDEO)

Samozřejmě i vítězství, ale předchází mu právě tvrdý trénink. To jen na úvod toho, že ohlas na naše videopříspěvky není zrovna malý. Musíme však upozornit, že jejich výběr ke zveřejnění je čistě náhodný.

Plní pouze účel ilustrace a dívčí dobrovolné hasičské sbory, na které se nedostalo, nevnímejte je jako snad, nedejbože, pro oko čtenáře Hasičských listů, nevhodná.

Uznáte-li za vhodné svá nově připravovaná videa, například z tréninků povedených či nepovedených, zaslat naší redakci, pak věřte, že se nestane, abychom jej ve výběru přehlédli.Stačí si zapamatovat adresu redakce@hasicskelisty.cz a je vymalováno! Tak jako třeba u SDH Radíkov.

(pšt, hasicskelisty.cz)

Na místo nehody letěl vrtulník

19.8.2022 10:00:00

Od desáté hodiny dopolední (18.08.2022) zasahovali profesionální hasiči ze stanice Valašské Meziříčí a města Rožnov pod Radhoštěm u dopravní nehody osobního vozidla a sanitky, která převážela pa...

Požár elektrokoloběžky

17.8.2022 07:00:00

Úterní požár své elektrokoloběžky zachytil na video majitel. V tomto případě byla na vině technická závada a majitel nic nezanedbal. I přesto varujeme, pořádně si rozmyslete, kde zařízení s akumul...