Extra: Chceš se stát leteckým záchranářem? Nejdřív mrkni na toto video

Naše - vaše Hasičské listy potěšilo, že tento web věnovaný práci hasičů, je sledován i velkým počtem mladých lidí. Na sociálních sítích pak "hasičinu" buď svým způsobem kritizují, jiní zase vyslovují obdiv.

A právě tato kategorie čtenářů dovede i rozlišovat, že není hasič jako hasič. Jsou hasiči pro boj s ohněm, hasiš-lezci a hasiči- letečtí záchranáři. Nemluvě o těch, kteří dovedou bojovat i s vodním živlem.

Velmi atratktivní se jeví kategorie leteckých záchranářů. Proč ne, jenom je třeba potenciální adepty upozornit, že příliš romantické příchutě tato kategorie zrovna nemá. Však posuďte sami.(pšt, hasicskelisty.cz)


Na místo nehody letěl vrtulník

19.8.2022 10:00:00

Od desáté hodiny dopolední (18.08.2022) zasahovali profesionální hasiči ze stanice Valašské Meziříčí a města Rožnov pod Radhoštěm u dopravní nehody osobního vozidla a sanitky, která převážela pa...

Požár elektrokoloběžky

17.8.2022 07:00:00

Úterní požár své elektrokoloběžky zachytil na video majitel. V tomto případě byla na vině technická závada a majitel nic nezanedbal. I přesto varujeme, pořádně si rozmyslete, kde zařízení s akumul...