Že by zakleté místo? Hasiči v něm zasahovali hned dvakrát po sobě

[ title]
Řidiče museli hasiči z auta vystříhat

V noci na dnešek ráno se nedaleko Studené Loučky na tzv. Mohelnickém kopci staly dvě dopravní nehody. První byla oznámena na operačním středisku HZS Olomouckého kraje ve středu 10. ledna 2018 v 21:45 hodin, druhá dnes v 6:34 hodin.  

U první nehody hasiči po příjezdu zjistili, že zde došlo ke střetu osobního a nákladního vozidla. Uvnitř osobáku zůstal zaklíněný řidič, kterého hasiči hydraulickým vyprošťovacím zařízením vyprostili a předali do péče zdravotnické záchranné služby.

Silnice byla v místě nehody asi hodinu uzavřena. Po zaměření nehody a závěrečném úklidu komunikace se hasiči vrátili zpět na základny.

Ke druhé nehodě vyjeli profesionální hasiči ze Zábřehu a dobrovolní hasiči z Mohelnice, kteří po příjezdu zjistili, že havarovalo jedno osobní vozidlo, které na vozíku převáželo druhé.

Perné ráno hasičů: Vyprošťovali auta z příkopů a ošetřovali zraněné

Hasiči jedno z havarovaných vozidel stabilizovali proti převrácení, z druhého unikaly provozní kapaliny, které zasypali sorbentem. Silnice byla v místě nehody s opatrností průjezdná. Při této nehodě nedošlo k žádnému zranění.

(pšt, hasicskelisty.cz, zdroj a foto: HZS Olomouckého kraje)