Zase trochu sněžilo a s vločkami přibývaly i dopravní nehody

[ title]
O zraněné nebyla zrovna nouze

K nehodě osobního vozidla do Dašic vyjížděli včera ráno profesionální hasiči z Holic a dobrovolní hasiči z Dašic. Při nehodě byla jedna osoba zraněna. Osobní automobil skončil mimo silnici. Zraněná osoba byla předána do péče zdravotnické záchranné službě.

Ráno zasahovali hasiči v Chrudimi u kolize osobního automobilu, který skončil mimo silnici a na boku na silnici z Chrudimi směrem na Ostřešany. Ženu si do péče převzali zdravotníci. Hasiči zajistili standardně vozidlo proti požáru i úniku provozních náplní.

Ve Strašově na čerstvém sněhovém poprašku havarovalo ráno i osobní auto, které skončilo na střeše. Na místo vyjela jednotka z Přelouče. Při této nehodě byly zraněny tři osoby a ihned předány zdravotníkům. Hasiči dále zajistili vozidlo a převrátili zpět na kola.

K nehodě několika automobilů do Krouny vyjížděli hasiči z Hlinska v 8.29 hodin. Při kolizi nebyl nikdo zraněn. Hasiči postupně vytáhli zapadlé automobily i kamiony z příkopů. V Orlickém Podhůří zasahovali hasiči v 9.30 hodin. Došlo zde ke kolizi osobního automobilu, který skončil na boku.

Páteční sněžení na Pardubicku: Hasiči jezdili k jedné nehodě za druhou

V autě cestovaly dvě osoby, jedna vyvázla bez zranění a druhou převezla posádka zdravotnické záchranné služby do nemocnice. Hasiči vyčkali na zadokumentování stop policisty a poté převrátili vozidlo zpět na kola.

V 9.34 hodin likvidovali hasiči následky nehody v Oldříši. Automobil skončil v příkopu na boku. Při nehodě došlo k poškození telefonní skříňky. Řidička neutrpěla žádné zranění. Hasiči zajistili vozidlo a po zadokumentování všech stop k vyšetření nehody, vyprostili vozidlo z příkopu.

(pšt, hasicskelisty.cz, zdroj a foto: HZS Pardubického kraje)