Půlnoc je období zlé. Po nehodě zemřeli dva řidiči v Hořovičkách

[ title]
K ohledání těl dorazil i koroner

Hasiči o včerejší půlnoci zasahovali u vážné dopravní nehody v obci Hořovičky na Rakovnicku. Jednalo se o čelní střet chladírenské dodávky s osobním autem v zatáčce před výjezdem z obce ve směru z Prahy do Karlových Varů.

Řidič dodávky zůstal zaklíněn ve zdemolované kabině, řidič osobního vozu byl mimo vozidlo. Lékař zdravotnické záchranné služby potvrdil, že oba muži utrpěli při střetu vážná zranění, kterým i přes veškerou snahu zdravotnických posádek na místě podlehli.Řidiče dodávky tak hasiči vyprostili až po příjezdu kriminální policie a zadokumentování nehody. K ohledání těl usmrcených řidičů krátce poté dorazil i koroner.

Tragicky skončila srážka dvou osobáků u Dražkovic. Jeden mrtvý

Karlovarská silnice byla na průjezdu Hořovičkami zcela uzavřena a osobní doprava byla odkláněna přes okolní vesnice, nákladní vozidla musela čekat. Podle policie byl provoz obnoven až v ranních hodinách po odklizení vraků a úklidu vozovky.

Kvůli velkému úniku provozních kapalin a znečištění vozovky nechal velitel zásahu prostřednictvím operačního střediska povolat na místo také pohotovostní četu silničářů.

(pšt, hasicskelisty.cz, zdroj a foto: HZS Středočeského kraje)