Nehoda osobního auta zablokovala silnici D6 u Kynšperka, pomáhali i svědci

[ title]
Hasiči a policisté poskytli krizovou intervenci čtyřem dětem 

Hlášení o dopravní nehodě čtyř osobních aut a jednoho nákladního auta na silnici D6 u Kynšperka nad Ohří přijali hasiči, policie i záchranná služba.

Na místě pak první jednotky společně s ostatními záchranáři zjistili, že jedná o nehodu jednoho osobního auta, ostatní vozidla nejsou účastníky nehody, pouze na místě zatavili jako svědkové a také pomáhali s prvotním ošetřením zraněných.

Silnice ve směru na Cheb byla po celou dobu zásahu zcela uzavřena. Hasiči provedli zajištění místa události a kontrolu úniku provozních kapalin. V havarovaném autě cestovalo celkem sedm lidí, z toho čtyři děti.

Všichni byli mimo vozidlo, nebylo nutné nikoho vyprošťovat. Sanitky záchranné služby převezly do sokolovské nemocnice dvě zraněné dospělé osoby, o čtyři děti se přímo na místě postarali hasiči a policisté, kteří dětem poskytli krizovou intervenci.

Nehoda dvou osobních aut způsobila zranění třem lidem, jedna žena zemřela

Následně hasiči na místo povolali také svůj dopravní automobil, aby pomohli s převozem dětí za rodiči do nemocnice. Zde všechny děti po nehodě zkontrolovali zdravotníci a děti počkaly na dokončení vyšetření rodičů.

(pšt, hasicskelisty.cz, zdroj a foto: HZS Karlovarského kraje)