Jeden víkend a hned dvě rakve. Pro motorkáře! Dalších sedm osob je zraněných

[ title]
Mezi zraněnými je i 12letý chlapec

Uplynulý víkend se zapíše do smutných statistik dopravních nehod úmrtím motorkářů. Podle dostupných informací se první smrtelná nehoda stala na Rokycansku, kde motorkář nepřežil střet s osobním vozem. Nehoda se stala poblíž Klabavy.

Druhá nehoda je zaznamenána u České Kamenice na Děčínsku. Motorkář zde vjel v plné rychlosti pod osobní auto. Rovněž nepřežil.

O zraněné motorkáře i jejich spolujezdce rovněž nebyla nouze. Hasiči z Moravskoslezského kraje tak zasahovali v neděli hned u tří nehod motorkářů. Zraněno při nich bylo pět lidí, někteří z nich těžce, byl mezi nimi i 12letý chlapec.Vážnou nehodu měl v neděli i motocyklista na silnici I. třídy, vedoucí z Liberce na Děčín. Havaroval na silnici 13 u Bílého Kostela na Liberecku, kde utrpěl těžké poranění. Hasiči zde asistovali dopravním policistům při řízení dopravy.

Extra: Počet mrtvých motorkářů neklesá, jejich sebevědomí taky ne (VIDEO)

Středně těžká a těžká zranění v neděli utrpěli také dva motorkáři ve Staré Vsi nad Ondřejnicí na Ostravsku. Byla mezi nimi i řidička motockylu,  po střetu s automobilem se středně těžce zranila. Její spolujezdec pak utrpěl těžká poranění. I zde hasiči asistovali záchranářům.

(pšt, hasicskelisty.cz)